MP3 Çalar, Mini Kayıpsız Spor Müzik Çalar FM / Kayıt ile

MP3 Çalar, Mini Kayıpsız Spor Müzik Çalar FM / Kayıt ile

L Mini Tasarım: Hafif, sevimli ve zarif. Çalışırken T-shirt'ünüze tutturulacak giyilebilir bir klips var. Spor için iyi bir seçim. L Kayıpsız Ses Kalitesi: Destek ses formatları MP3 / WMA / OGG / APE / FLAC / WAV / AAC-LC / ACELP. Yüksek ses kalitesinin keyfini çıkarın. L Çok fonksiyonlu: Müzik çalma, FM radyo, ... destekler

best budget mp3 player.jpgbest mp3 player sound quality.jpg

l   Mini Tasarım: Hafif, sevimli ve zarif.   Çalışırken T-shirt'ünüze tutturulacak giyilebilir bir klips var.   Spor için iyi bir seçim.

l   Kayıpsız Ses Kalitesi: Destek ses formatları MP3 / WMA / OGG / APE / FLAC / WAV / AAC-LC / ACELP.   Yüksek ses kalitesinin keyfini çıkarın.

l   Çok fonksiyonlu: Müzik çalar, FM radyo, FM / ses kaydı, klasör görünümü, kayıttan yürütme işlemine vb. Ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan destekler.   Oynatıcının dahili hafızası olmadığını lütfen unutmayın.

l   Uzun Pil Ömrü: Dahili 150mAh şarj edilebilir pil.   Orta ses seviyesinde 20 saate kadar ses çalma.

QQ截图20170803091845.jpg ● Kod çözme biçimi: MP3, WMA
● 8G'ye kadar dahili Flaş Bellek
● USB Dosya Aktarımı ve Veri İndirme
● USB 2.0 Yüksek Hız
● Renkli Klips (isteğe bağlı) Bluetooth smart.jpg

Fabrikamızdan fm / kayıt ile birlikte mini kaypaksız spor müzik çalar mp3 çalar satın almak için ücretsiz olun. Önde gelen Çin üreticileri ve tedarikçilerinden biri olarak, size özelleştirilmiş servis ve Çin'de yapılan ürünlerin ücretsiz örneklerini de sunacağız. Şimdi, teklifimizi bizimle görüşün.
Hot Tags: Mp3 çalar, fm / kayıt ile mini lossless spor müzik çalar, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, teklif, özelleştirilmiş, stokta, Çin yapımı, ücretsiz örnek