Ana sayfa > Haberler > İçerik
Neden baba kadar izlemek değil mi? Moda insanlar demek

Bu gün, biz emin yakalamaya izle başarısız söyleyebiliriz.
Akıllı saatler geliştirme uzun yıllar aynı zamanda tamamlanmış rağmen yazılım ve donanım geliştiricileri birkaç yükseltmeleri bir eş ilişki kurmak, ancak 3 yıl sonra vebizimle #39; hala watch için birçok moda markaları ile t mainstream piyasada yürümek. Aslında, onlar teknoloji Sanayi İçerdekiler fethetmek için henüz hatta.
Neden bu?
Eleştirmen Vanessa Friedman (Vanessa Friedman) sorunların kısa ve öz bir özeti ile bir röportajda. Akıllı saatler geleneksel izle yerini alacak olup olmadığını sorduğumda, cevap verdi: andquot; toprak #39; bir gün yapacağım, ama kim bilir ne zaman eminim? Sorun şu ki, şimdi seyretmek çok fazla teknoloji ürünü gibi görünüyor veya taklit geleneksel saatler çok istekli. Durumu değiştirmek için üçüncü bir paradigma ile geleneksel düşünce ve zincir kırmak mümkün olmalıdır. andquot;
Biz değil doğru ürün tasarımı değil çünkü Friedman demek, popüler akıllı saatin var.
Ne aradıkları bilen yok olduğunu
Akıllı saatler ecek izin vermek kullanıcı hızlı bir şekilde belirli ilgili sorunlarınız lastik izle başlangıç bile dikkate almadan. Akıllı saatler gibi Apple piyasada ve Google izle (PO) LG izle düşük 249 $ $1249 kadar en yüksek olarak başlayan fiyatlar değişir. Tüketiciler akıllı bir saat satın sonra en akıllı telefonlar bir gün içinde şarj edilmesi gerekiyor gibi derinden hissetti sorunları pil sorunları, olacaktır.
Ayrıca, akıllı izle arayüzü de bir sorun, watchOS ve Android giymek bir istisna değildir. Kullanmak veya bazı aptal mikro dokunmatik ekranlı akıllı telefon ile bu deneyimi değil sezgisel ve çok hata eğilimli olduğu gibi izlemek istiyorum.
Bu sorunlar bir akıllı İzle Sanayi büyüme kaynaklanıyor. Geçen Aralık ayında, piyasa araştırma şirketi, giyilebilir cihazın üzerine bir anket rapor yayımladı. Sadece 39.5 milyon yetişkin ABD'de 2015 yılında olmuştur rapor notları takılabilir cihazlar kullanarak ve en az bir ay #39; kullanın s zaman, bu tahmini çok kısa 63.7 milyon abone düşmeden önce.
Genel olarak, araştırma şirketi giyilebilir aygıt çarşı 24,7 oranında büyüdü, %60 büyüme tahmin tahmin. Başka bir deyişle, gelmek, sanayi çıkardın değil henüz giyilebilir aygıt çarşı yüksek büyüme çağı olduğunu. 2016, aşkın içinde akıllı saat; kullanmak için Amerikalıların %15.8 araştırma şirketi 2020 yılına kadar tahmin ne zaman bu daha da artırdı yüzde %21,1.
Analisti Kaixi·boyile (Cathy Boyle) geçen yıl dedi: andquot; akıllı saatler kullanmak konumlandırma daha fazla olduğu açık değil şekil-zengin izleme cihazı, fitness daha ama birçok örtüştüğü Smartphone fonksiyonları ile vardır. Nispeten yüksek teknolojili, nispeten yüksek fiyatlı akıllı saat beklendiği gibi popüler değil. andquot;
Sorun şu ki, akıllı saatler de, ne akıllı izlemek fitness izleme cihazları veya cep telefonları ile değiştirilmesi gerektiğini ne yapmalılar açık yapmak değildi? Ya da daha fazla yüksek kaliteli saatler bir özelliği yapacaktır? Onlar akıllı saat almak konusunda isteksiz olduğu bu yüzden bu sorun ayrıca tüketiciler, veba.
Üçüncü normal form
Bu karmaşa içinde belgili tanımlık çarşı açıkça akıllı izlemek saatler satışa yansır. Bir taraftan, bu insanlar Apple Watch için ödemek ve aşağı, koymak için tereddüt etmeyecektir ama orada bir sürü insan yakında artık kullanıldıktan sonra Apple Watch aldım ve öldürme insanlar kim donand #39; t satın almak belgili tanımlık seyretmek-ebilmek var olmak daha fazla olduğunu kesindir.
Etrafımızda bu örnekleri vardır. Geçen yılbaşında, babam ablam Apple Watch bir parça satın almak düşünüyor, ama kız kardeşim söyle ona Noel hediyesi verdi babası için bana yalvardı. Her ne kadar kardeş baba ona güzel bir hediye satın almak istiyorsunuz ve taşındı ama dedi ki, o asla bir parçası Apple Watch giymek düşündü.
Apple Watch yerine, serbest bırakmak son ay akıllı izle LG izle stil LG gibi normal bir saat değil. Bu küçük görünüyor, yapılandırılmış 512 MB RAM ve yapmak genel değil. Bu ürünler ne Friedman denilen taklit geleneksel izler var.
LG Watch Style şaşırdı onun moda stil, ama ben de donand #39; ilk gördüğümde neden, bilmiyorum bir kaç gün sonra didnand #39 bu ilgisini kaybetmiş; t tekrar giymek.
Gerçek şu ki, çoğu teknoloji şirketleri donand #39; t anlamak moda, onlar donand #39; t insanlar gerçekten akıllı saatler; giymek istediğini biliyorum ve en moda markalarının teknoloji anlamıyorum, onlar nasıl bir akıllı saat uzun vadeli kullanıcılarının layık tasarımı bilmiyorum var. Yanlış ve yanıltıcı sonuçlar, yalnızca akıllı saatler için her zaman yol açabilir utanç verici durum beri akıllı saatler dışında ikilem sonuçlar elde edin.
Nasıl bu sorunu çözmek mi? Belki bu-ecek var olmak Friedman dedi andquot; üçüncü paradigmandquot;. Friedman inanıyor o akıllı saatler giyilebilir bu cihazlar tasarlanmış böylece: ne seyretmek ne de teknik donanım, ama pratik fusion ve moda bir tür bir ürün olduğunu. Teknoloji hayranları, fashionistas ve sıradan tüketici ve #39 çekmek mümkün olmalıdır; insanlar bir kaç özelliği ihtiyacın olduğu sürece endişe, bunun çok fazla özelliği, gerekli değildir.