Ana sayfa > Haberler > İçerik
Taşınabilir aygıt kullanarak anket

Bir anket, ortaya akıllı saatler kullanım dışı % 29, yüksek oranı ve % 30, INCLUDE için başlıca nedenleri fitness izci oranına düşmesi: Bu cihazlar çok pratik değildir inanılıyor, ya da cihazın kendisi başarısız oldu hasta olsun.
Ekipman atılan sektöründe ciddi bir sorun karşı karşıya idi. Kullanım ve atma ile ilgili olarak zaten çok yüksek oranıdır. Değer teklifi ulaşmak için yeteri kadar çekici, giyilebilir aygıt kullanan akıllı telefonlar ortak kullanımından önemli ölçüde farklı olması gerekir. Giyilebilir herhangi bir tuşa teşvikler ve kullanıcı ile olumlu etkileşimler oyun mekanizmaları gerektirir.
Consumerand #39; s tavır giyilebilir cihaz, özellikle akıllı izlemek, izleme aygıtları ve sanal gerçeklik (VR) gözlük satın alma, Haziran 2016 Ağustos kurumlarında andquot; fitness anlamak için araştırma proje üzerinde 2016 kişisel technologyandquot; Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere'nin 9,592 online katılımcıların incelenmiştir.
Anket sonuçlarını göster akıllı kullanım-in belgili tanımlık seyretmek hala erken evlat aşamasında (% 10), fitness izci mainstream (%19) ve gözlük/sanal gerçeklik (karton türü hariç) başa takılı ekran tüketiciler için sadece % 8 hesabıyla erken aşamalarında giriş yaptı.
Ankette ayrıca insanlar akıllı saat almak ve fitness izci tek % 34 fitness izci ile % 26 akıllı saatler için hediyeler kullanmak için tasarlanmıştır bulundu.
Erken teknoloji haline benimseyenler akıllı tüketiciler izlemek ve fitness izci ana pazarının yerini almaktadır. Ama insanlar değer çekici fitness izci izle eksikliği düşünmek, o-ecek var olmak en büyük engeli aşmak için bu ekipman sağlayıcıları.
İçinde görüş-in algılanan pratiklik, giyilebilir cihazlar katılımcıların yüksek fiyat söyledi. Bu nedenle, marka farkındalığı yüksek olmadığını iddia giyilebilir aygıt sağlayıcıları çok iyi bilinen markaları ile rekabet etmek zor pazar payı genişletmek, ancak fiyat-bilinçli tüketiciler için ikame ürünler sağlayabilir.
Anket, aynı zamanda tüketiciler için tasarlanmış saatler akıllı Haritayı sonuçlar ve fitness izci çekici değil. Edenler stil eğilimleri, yol ekipmanları pazarlama yapmak sahip geniş deneyim ve kurulan perakende satmak kanal bu sorunu, ajansı önerir giyilebilir aygıt ve tasarım, marka tanıtım, pazarlama ve saatler ve moda aksesuarları şirket satışı işbirliği için çözmek için olmasıdır.