Sugeçirmez Bluetooth 4.0 OLED ekran akıllı bileklik

Sugeçirmez Bluetooth 4.0 OLED ekran akıllı bileklik

l su geçirmez tasarımı: tekrar giymek zorlu çevre testi yüksek sıcaklık ile damla test ve soğuk su daldırma ücretsiz her yerde giymek emin olabilirsiniz. l daha düşük güç kaybı: güç sisteminde ve tüketmek olduğunu analiz ve uzun pil ömrü elde etmek için tez hesaplamak, ayrıca bir USB kablosu için vardır...

W08 Orange.jpg

l  Su geçirmez tasarımı: tekrar giymek çevre testi yüksek sıcaklık ile damla test ve soğuk su daldırma talep ücretsiz her yerde giymek emin olabilirsiniz.

l  Daha düşük güç kaybı: güç sisteminde ve tüketmek olduğunu analiz ve uzun pil ömrü elde etmek için tez hesaplamak, ayrıca uzun bir süre garanti altına almak için şarj için bir USB kablosu vardır.

l  GPS hareket iz: çoklu-spor modu, spor (bisiklet sürme ve çalışan modu) izleme, mesafe, zaman uzunluğu, hız, kalori, günlük aktivite, eğitim ve uyku sağlıklı bir yaşam tarzı için dengede tutmak için paylaşımı hareket parça.

l  Multi-fonksiyon: titreşim dikkatli, arayan kimliği, SMS, Facebook, twitter mesaj içeriği görüntüsü, anti-kaybetmek, sendentary uyarı fonksiyonu, uyku kalitesi monitör, alarm döngüsü, kalori alımı, kayıp telefon seçenekleri, uzaktan kumanda kamera.

                                                    bluetooth pedometer.jpgGPS Motion Trail.jpgheart rate monitor watch.jpg

Lütfen sugeçirmez bluetooth 4.0 oled ekran akıllı bileklik bizim fabrika gelen hisse senedi satın almak için ücretsiz olması. Bir önde gelen Çin üreticileri ve tedarikçileri olarak, biz de size özelleştirilmiş hizmet ve Çin malı ürünlerin ücretsiz örnek sunacaktır. Şimdi, tırnak ile bize başvurun.
Hot Tags: sugeçirmez bluetooth 4.0 oled ekran akıllı bileklik, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, tırnak, stok, özelleştirilmiş, Çin malı, serbest örnek